ingilizce
Resim

Genel Sekreterlik

mustafa_dik

 

 

Mustafa DİK
Genel Sekreter

Gazi Üniversitesi, Gazi Eğitim Fakültesinden 1985 yılında mezun olmuştur.

1985 – 1989 yılları arasında özel sektörde muhasebe ve dış ticaret bölümlerinde çalıştıktan sonra, 1989 – 1991 yıllarında Orta Anadolu İhracatçı Birliklerinde Muhasebe / Personel Müdürlüğü görevinde bulundu. 1990 yılında 3568 sayılı yasanın çıkması ile beraber Serbest Muhasebesi Mali Müşavir ruhsatını almıştır. 1991- 1992 yıllarında, İhracat Vakfında Muhasebe / Personel Müdürü olarak çalıştıktan sonra, 1993 – 1995 yılları arasında, İhracat Vakfı Genel Sekreterliği görevini vekaleten üstlenmiştir. 1995 yılında, Türk Dışticaret Vakfı ve 1998 yıllında Dünya Türk İşadamları Vakfının kuruluş çalışmalarında bulunmuş ve Genel Sekreter olarak atanmıştır. Halen her iki Vakıfta Genel Sekreterlik görevini yürütmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.


avatar

 

Verda Önen

Eğitim Kordinatörü

Verda ÖNEN ilkokul öğrenimini yurtdışında ve Ankara’da Alman Büyükelçiliği Okulunda
yapmış; ortaöğrenimini yurtdışında British Highschool’da, GCSE alarak tamamlamıştır. ODTÜ
Eğitim Fakültesi İngilizce Bölümü’ndeki yüksek öğreniminden sonra Türk Dışticaret Vakfında 2 yıl çalışmış; bunu takiben ODTÜ Geliştirme Vakfı İlköğretim Okulu’nda 10 yıl İngilizce öğretmenliği yapmıştır.Aynı zamanda Dışticaret ingilizcesi eğitim programının eğitmeni olarak görevine devam etmektedir.

cenk_songur

 

 

Cenk SONGÜR

İdari İşler ve Mali İşler Koordinatörü


Ankara Deneme Lisesi'ni bitirdikten sonra Gazi Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümünden 1993 yılında mezun olmuştur. 1995-2000 yılları arasında Başbakanlık Devlet İstatistik Enstitüsü 'nde görev yapmıştır. 2000 yılında, Türk Dışticaret Vakfı ve Dünya Türk İşadamları Vakfında; Muhasebe,Made in Turkey Dergisi Yazı İşleri Müdürü, Kurs Müdürü olarak görevine devam etmektedir.

avatar

 

 

Reklam & Web

Rize Hemşin Lise'sini bitirdikten sonra, 2010 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur.2009 yılında Türk Dışticaret Vakfı’nda tasarım,animasyon ve web uygulamaları alanında göreve başlamıştır.
 

İdari Personel

Güler İbiş, Ramazan Şahin